emilypadilla16 emilypadilla16
  • 04-04-2019
  • Mathematics
contestada

Can someone please help me with both!!!

Can someone please help me with both class=

Respuesta :

daud73 daud73
  • 04-04-2019

I’ve posted answers already for these two!

Answer Link

Otras preguntas

if you pull or cut the top off a pineapple and replant it what would happen? Make the evidence
In a certain grocery store, strawberries cost $4.96 per pound ( 4.96 dollars/lb d o l l a r s / l b ). What is the cost per ounce?
4+y when y = 18 would the answer be 22
Lines 260–268: What text evidence suggests that Bradford saw the Pilgrims as having been chosen by God?
what inspired religious freedom and led to the creation of more types of churches?
subtract -9x-7 from 8x2 -5x +9​
“six less than twice y”
Who was the only philosopher to not agree that power belonged to the people?
7. The word analyze MOST NEARLY means: A. Break it down into parts, tell about the parts. When you analyze information, you study it, investigate, inspect, thin
Select the correct product. ( x2 + 6 x + 9)(3 x - 1) 3 x3 + 17 x2 + 21 x - 9 3 x3 - 17 x2 - 21 x - 9 3 x3 + 19 x2 + 27 x + 9 3 x3 + 19 x2 + 9 x - 9