alex9113
alex9113 alex9113
  • 03-05-2019
  • Mathematics
contestada

Help meeeeeeeeeeeeeee please

Help meeeeeeeeeeeeeee please class=

Respuesta :

shelly65654
shelly65654 shelly65654
  • 03-05-2019

It would cost approximately $17.94, all you have to do is multiply the cost of one dozen by six. You’re purchasing six dozen flowers.

Answer Link

Otras preguntas

Describe the components in the rock cycle
10 pts!! Which function represents a reflection of f(x) = 3/7 (2)x over the x-axis? g(x) = – 3/7 (2)x g(x) = 3/7 (–2)x g(x) =3/7 (1/2) –x g(x) = 7/3 (2)
explain why radiation is dangerous to humans
If 3 pieces of candy cost $0.45, how much would 9 pieces of candy cost?
What is the name for segregation in the south after Plessy v Ferguson ? Question 9 options: Jim Crow Restone Poorless The dead south
Why did Eastern European countries prevent their citizens from traveling to the West? A. They wanted to protect them from western influence. B. The travel cos
Which of these statements about the firebombing of Tokyo is true? A.It showed that the United States had successfully invaded Japan. B.It caused high civilian
An element's identity can be determined from its? A. Atomic Number B. Number of neutrons C. Number of isotopes D. Energy levels
can someone please help me. i really don't understand
which is the reciprocal of 5 ⅔