horsesandbucky horsesandbucky
  • 02-06-2020
  • English
contestada

need help asap!!
look at the images attached

need help asap look at the images attached class=
need help asap look at the images attached class=

Respuesta :

katesamara
katesamara katesamara
  • 02-06-2020
It is the second one!
Answer Link

Otras preguntas

A 9-pack of notebooks costs $3.87. What is the unit price?
An electric motor pumps water into a pool at a rate of 500 liters per hour. After a tune up, its rate increases by x liters per hour. If the motor now takes 3 h
What was the effect of permanent settlements on cultural diffusion?
Describe an energy problem a city in 2050 will face
What is the difference when 3x2 − 2x + 7 is subtracted from 5x3 - 4x2 +10 A) 5x3-7x2+2x+3 B). 5x3+x2+2x-3 C) 5x3-7x2+2x +17 D) 5x3+x2+2x+17
Which value of k will make this relationship NOT a function? {(−7, 2), (−1, 0), (4, 8), (k, 0)} ​
A bag contains 4 red marbles, 2 blue marbles, 1 purple marble, and 3 green marbles. If a single marble is pulled out of the bag, how many outcomes are in the sa
Why might it be a good idea to use credit to buy durable goods? Why might it be a bad idea
Trapp Corporation uses the weighted-average method in its process costing system. The beginning work in process inventory in its Painting Department consisted o
What type of number is 12/3? Choose all the answers that apply. A.whole number B.integer C.rational D.irrational