dancergirl20156
dancergirl20156 dancergirl20156
  • 03-11-2020
  • Mathematics
contestada

A bagel and a slice of pie cost $4. The slice of pie cost $1.60 more than the bagel. How much did the bagel cost

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-11-2020

Answer:

$2.04

Step-by-step explanation:

$4-$1.60

Answer Link
santibp82
santibp82 santibp82
  • 18-12-2020

Answer:Bro u just saved my life with that answer

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Once exhaustion sets in, stress becomes easier to manage. T f
Who led an expedition to explore the Louisiana Territory? A. Banneker and Ellicott B. Thomas Jefferson C. Lewis and Clark D. Andrew Jackson
Moussa delivered 3/8 of the newspapers on his route in the first hour and 4/5 of the rest in the second hour. What fraction did he deliver in the second hour?
what is a group of cells called
The sum of two positive numbers is 55 times their difference. What is the ratio of the larger number to the smaller number?
Which of the following is NOT a treatment for high blood pressure? a. an LDL-rich diet b. a 6y diet c. blood thinners d. aerobic exercise
mathematical innovation astronomy medicine literature art & architecture is apart of what civilization
What is another word for continuously
The medical term for an elongated face is
Which word used to describe satisfying or entertaining our physical senses: contentment, delight, happiness, joy, pleasure?