perladominguezm08 perladominguezm08
  • 01-02-2021
  • Mathematics
contestada

You pay $11.20 to buy drink boxes for the football team. Each drink box cost $0.40. How many drink boxes did
you buy?

Respuesta :

ryanbotell020 ryanbotell020
  • 01-02-2021
I think it’s uhhhh I think it’s uhhhhh carrot
Answer Link

Otras preguntas

Help me pls I need help and I need the answer
ANSWER THIS QUESTION FAST AND I WILL GIVE YOU BRAINLEST1.The graph shows two lines, M and N. How many solutions are there for the pair of equations for lines M
x + 6 + 2x - 8. x = solve for x
A car engine changes chemical potential energy into the blank energy of the moving car?
Gravity is the force by which a planet or other body draws objects toward its center. The force of gravity keeps all of the planets in orbit around the sun. Wh
Why does the sun lighten our hair, but darken our skin? Plz help will give brainliest
About one of every three of Brazilian city residents live in makeshift communities located on the edge of the city called​
I need help please????
The steps to convert fractions into decimals
if i have 38 assignments and i do 15 of them what percentage do i have done?