Seudónimo Seudónimo
  • 02-11-2016
  • Mathematics
contestada

rebecca bought 1.5 pounds of grapes and paid $3.72. what was the cost per pound of grapes?

Respuesta :

vhfhvhvhvhv vhfhvhvhvhv
  • 03-11-2016
Multiply 15X372 = 5580
Answer Link

Otras preguntas

In ANSI standard C(1989) code - this is what we are teaching- declarations can occur in a for statementas in for(int i;i<10; i++0. True O False​
If at a toy store, 2 board games cost $13.40, what is the unit price of a board game?
Test the convergence of 011xx dx .
Kristen reduced her Federal mortgage interest deduction by $500 (the amount of her mortgage interest credit from Federal Form 8396 - Mortgage Interest Credit).
How many different gene combinations for sperm are possible for an organism with a genotype TtRr? a. 2 b. 4 c. 6 d. 10
TOPIC 2. which habits are good and bad for you
HELP? if there is a junction with 4 wires and two of the wires are bringing in a current of 10 A and 7 A respectively, what would the combined amount of curren
The number 7.2 can be classified as: a. real and rational b. real and irrational c. real and integer d. real and whole
TOPIC 2. which habits are good and bad for you
Please help! Thank you!