fdonaldss fdonaldss
  • 01-12-2016
  • English
contestada

chin bought 12 pounds of apples for $6 use the ratio table to find the cost of bying 3 pounds of appels

Respuesta :

nerdvodka
nerdvodka nerdvodka
  • 01-12-2016
Not sure why this is in the English section, but the answer is 1.50.
Answer Link

Otras preguntas

pls answer nonsense-report​
What was the continental congress
what role in india citizens play im choosing the government leaders​
Write a short slogan that describes how a community’s population affects its health.
The scramble for Africa commonlit how does the author use paragraph 9 to refine their ideas
Please help! I’ll give brainliest
What battles took place on April 19, 1775 and how many people died?
Solve the proportion​
this question is a weird question .........w.......s.s.s..s.s.s.s
Someone help me with this help pleasei ve been stuck with this