Markieff
Markieff Markieff
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

Find the unit price in dollars per pound

2 1/4 pounds for $4

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 02-12-2016
I hope this helps you
Ver imagen Аноним
Answer Link

Otras preguntas

cual es el triple de 41.25¿:(((​
please please help me!!
Fill in the blank with the Spanish word that best completes the sentence. You need _____ if you want to pass your tests. estudiar viajar visitar bailar
Beth is flying a kite with 300 feet of string. The kite gets stuck in a tree, so she ties the other end of the string to a rock on the ground making the string
I NEED THIS ASAP. I WILL GIVE ALL MY 32 POINTS MY ASSESMENT IS DUE TOMMOROW AND I HAVEN'T STARTED AND I NEED FULL MARKS ANY QUESTIONS PLEASE COMMENT THANKS
Find the value for a,b,c,d
11. Find the output of the following programs:CLSX= 7FOR I = 1 to 10PRINT XIF X MOD 2 = 0 THENX= X/2ELSEX=X* 3+1END IFNext IEND​
An expimenter wants to know if listening to classical music will help people to solve more math problems. The expimenter has a group of people come in for the s
a rectangle has a base of 10 and height of 12 what is its area
What is the best summary of the section titled "How is cereal made?"