tragick09
tragick09 tragick09
  • 02-06-2021
  • Mathematics
contestada

Math- bbbbbbbbbbbbbbb

Math bbbbbbbbbbbbbbb class=

Respuesta :

77saseabrooks
77saseabrooks 77saseabrooks
  • 02-06-2021

Answer:

b

Step-by-step explanation:

Answer Link
carmelle762000
carmelle762000 carmelle762000
  • 02-06-2021

Answer:

B is the correct answer

Hope this helps!! :D

Answer Link

Otras preguntas

A 9-pound bag of cornmeal costs $80.64. What is the price per ounce?
What did Rudy have to do to get free tutoring?
Q28. In the given figure, find the value of x ​
What is the "Cornucopia"? Why is it important?
Which two questions cannot be answered through science?
Determine the interval(s) for which the function shown below is increasing. Write your response in interval notation using the symbol ∪ when necessary.
Bhim Prasad borrowed Rs. 99,000 from a bank at the rate of 8% p.a?​
Find the value of x. Please help :)
It was a bad day for sales ,with the shoppers drifting ————,unwilling to ———
—— are good conduct they constitute permissible behavior