ilikebrea3
ilikebrea3
01-11-2021
Mathematics
contestada
HELP ANYBODY I KNOW YALL SMARTER THAN ME
Respuesta :
kayleigh2cooper
kayleigh2cooper
01-11-2021
Answer: I believe the answer is 3
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 66+ )
Otras preguntas
b) A dealer bought a laptop for Rs 45,000 and sold it to a retailer at 12% profit. The retailer again sold it to a customer at 25% profit. How much did the cust
We came home from the concert which was in the next town and went directly to bed. Where should two commas be placed in the sentence?
In this sample we can see that typical males weigh more than typical females. Show that this is true by calculating the typical interval for each group using me
Given the functions f(x) = 4(2)^x and g(x) = f(x) + 3, which transformation would map f(x) to g(x)?
importance of online classes in nepali language
A 3-ounce bottle of hand lotion costs $1.29. What is the unit price?
Samuel can type nearly 40 words per minute. Use this information to find the number of hours it would take him to type 3.8 × 105 words.
What is the difference between the organic and the inorganic parts of human beings constructed by the scientific invention?
The quotient of a number and -7, decreased by 2, is 10
ok, I know this should be easy but I still need help. . . ( I'm in 5th grade so what the-)