kayyacandy45
kayyacandy45 kayyacandy45
  • 03-02-2022
  • Mathematics
contestada

Need the answer asap plzz help

Need the answer asap plzz help class=

Respuesta :

decorreahorton
decorreahorton decorreahorton
  • 03-02-2022

Answer:

20

Step-by-step explanation:

Answer Link
mattlittlestu
mattlittlestu mattlittlestu
  • 03-02-2022
Aye The answer is 20 yo
Answer Link

Otras preguntas

describe the relationship between the value of a dollar and the value of a dime
tina bought some nail polish and lip gloss at the store. the nail polish cost $4.50 per bottle and lip gloss cost $7 per tube. tina bought 9 items and paid $50.
Why were Native Americans who practiced agriculture more likely than hunter-gatherers to establish permanent homes?
A worker in a sunglass factory can make 50 frames or 100 lenses per day. There are 90 workers. How many workers should make lenses?
The moon is about 240,000 miles from Earth period what is the distance written as a whole number multiplied by a power of 10
20,000 is 1/10 of what?
How did king james 1 important to the survival of the Jamestown settlers
What is the GCF of 32 and 48
4.44 4.044 greater or less
What is 5000 one tenth of?