Wolfie679
Wolfie679
02-02-2017
Mathematics
contestada
plzzzz help asap lost ten u gain it asap
Respuesta :
crazykid1
crazykid1
02-02-2017
1.35/ 12 = 0,112 So the unit cost will be 0,112 Check the answer 0,112 *12 = 1.35
Answer Link
xphenomx
xphenomx
02-02-2017
The answer is A. $0.11 because you have divide 1.35 by 12
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 16+ )
Otras preguntas
Write and equivalent fraction using the picture.3/5=
Drag the tiles to the boxes to form correct pairs What are the unknown measurements of the triangle round your answer to the nearest hundredth as needed
Which example reflects ad hominem logical fallacy ?
Explain how you would create a medical intervention to help a person dealing with severe sensorineural or conductive hearing loss
What is the document King John was forced to sign which granted a list of rights to the nobles, thereby limiting royal power?
What is 2.58333333333 as a fraction?
What is X equal to? It’s not 90 degrees
Why was world war ll considered a total war ? Write two paragraphs
Why do it ask a lot of questions
A tortoise and a hare engage in a race. A tortoise can run with a speed of 0. 15 m/s. A hare can run 25 times as fast as the tortoise. In the race, they start a