HUNTER3706HELLO
HUNTER3706HELLO HUNTER3706HELLO
  • 01-03-2017
  • Mathematics
contestada

Ben bought 3.2 pounds of oranges. The oranges cost $1.60 per pound. How much money did Ben spend on oranges?

Respuesta :

Owyn16
Owyn16 Owyn16
  • 01-03-2017
5$ 
i just need the 20 characters

Answer Link

Otras preguntas

Find a polynomial function f in standard form with zeros 3i, -2, 1
in Shakespeare's day , who went to see the live performances of his plays ?
The federal court of original jurisdiction is the U.S. District Court U.S. Court of Appeals State Supreme Court U.S. Supreme Court
debemos hacer algo ahora y no cuando y recursos naturales
Thailand and malaysia share which penisula?
If jennie moved from florida to maine. why did she buy a whole new wardrobe
Three multiple choice Japanese questions! Help please!
Medieval warriors who fought on horseback
26 Classify each chemical equation as a combination/synthesis, decomposition, single replacement, double replacement, or combustion.    • Pb(s) + Hg2SO4(s)  PbS
When did Macbeth show Excessive Ambition in the play Macbeth...