notsogoodatmathgal32
notsogoodatmathgal32 notsogoodatmathgal32
  • 02-11-2017
  • Mathematics
contestada

Rick bought 5 yogurt bars at the snack shop. Each yogurt bar cost $1.75 . Complete the table please!

Rick bought 5 yogurt bars at the snack shop Each yogurt bar cost 175 Complete the table please class=

Respuesta :

klupi
klupi klupi
  • 02-11-2017
2= $1.75
3= $5.25
4= $7.00
5= $8.75
Answer Link
baddieondeck
baddieondeck baddieondeck
  • 02-11-2017
#2. $3.50
#3. $5.25
#4. $7.00
#5. $8.75
Answer Link

Otras preguntas

(Q1) Which is the graph of the catenary y=e^x+e^-x/2
SOmeone please help me!!!!!!!!!!
Which of the following graph cohld be the graph of the function f(x)=x^4+x^3-x^2-x
Today, air travel allows large numbers of people to move quickly over long distances. Which of the following is a likely effect of air travel technology? A.
Help!!!!!!!!!!!!!!!!! Please!!!!!
A circle has a circumference of 11304 what is the diameter of a circle
Why did the estates general of 1789 end in failure?
Two numbers have a product of 12 but their sum is -7. What are the numbers?
What is it about medical law and ethics in junction with records management that excites you and how will you go about studying in this course.
PLEASE HELP WILL GIVE BRAINLIEST TO CORRECT ANSWER Which equation is graphed below? A. y = 5/4x + 2 B. y = 5/4x - 2 C. y = -5/4x + 2 D. y = -5/4x - 2